Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo INTERMAG Sp. z o.o. czołowy polski producent nawozów dolistnych, do fertygacji i hydroponiki, działający od ponad 25 lat na rynku polskim i zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko:

Product Manager do Działu Marketingu w obszarze nawozy dolistne i biostymulatory roślin

Miejsce pracy: Siedziba firmy, Olkusz, województwo małopolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Udział w opracowywaniu strategii marketingowej dla segmentu nawozy dolistne i biostymulatory
  • Analizę rynku pod względem konkurencji – dane rynkowe na podstawie dostępnych źródeł zewnętrznych oraz wywiadu rynkowego prowadzonego w oparciu o dane pochodzące ze źródeł własnych
  • Współpracę z Działem Rozwoju polegająca na opracowaniu materiałów merytorycznych dotyczących m.in wyników badań biologicznych oraz skuteczności produktów Intermag do celów marketingowych
  • Aktywny udział w przygotowaniu koncepcji pozycjonowania i segmentacji produktów Intermag
  • Aktywny udział w przygotowaniu materiałów informacyjno-promocyjnych Intermag
  • Udział w procesie komercjalizacji produktów
  • Współpracę merytoryczną z prasą i portalami branżowymi
  • Współpracę merytoryczną z Agencjami Reklamowymi obsługującymi Intermag
  • Współpracę z Działem Sprzedaży w obszarze inicjatyw wspierających sprzedaż

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane rolnicze lub pokrewne)
  • Znajomości branży rolniczej
  • Doświadczenia w zakresie marketingu będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Obowiązkowości, skrupulatności, zdolności analitycznych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Motywacyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

INTERMAG to czołowy producent szerokiej palety agrochemikaliów dla rolni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca, Praca Reklama / Komunikacja