Dax Cosmetics Sp. z o.o.
Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

Product Manager

Miejsce pracy: Duchnów, Brzeziny, Wiązowna, Mińsk Mazowiecki, Zakręt

Zadania:

  • Analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta.
  • Inicjowanie, współudział w tworzeniu i realizacja (koordynacja) procesów wdrożeniowych nowych produktów.
  • Pomoc w nadzorowaniu linii produktów, kreowaniu ich oblicza i rozwoju w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych wyników sprzedaży i zysku.
  • Współpraca z agencjami, wydawnictwami w zakresie działań i materiałów marketingowych.
  • Współtworzenie i realizacja planu marketingowego linii produktów.
  • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych, reklamowych oraz wykorzystania materiałów POS.
  • Pomoc w przygotowaniu i przeprowadzaniu szkoleń, prezentacji.
  • Planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia).
  • Doświadczenie 2-3 letnie w marketingu, w tym także na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej.
  • Znajomość i doświadczenie w branży kosmetyków kolorowych
  • Zdolność do szybkiego uczenia i samodzielność.
  • Zdolności analityczne (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji).
  • Kreatywność.
  • Doświadczenie w tworzeniu/współtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktów.
  • Komunikatywność we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w zakresie działań promocyjnych.
  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji.
  • Dokładność i systematyczność.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Gotowość do podjęcia pracy w wymiarze 8h/dziennie w siedzibie firmy w Duchnowie, pod Warszawą oraz ewentualnych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Stałą pracę w solidnej firmie oraz przyjaznym zespole.
  • Możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.