Opis stanowiska pracy

- zarządzanie portfolio produktowym w systemie ERP
- tworzenie analiz finansowych produktów, planów rozwoju produktów
- monitorowanie potrzeb klientów i aktywne badanie rynku w celu realizacji tych potrzeb
- nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów produktowych
- współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie przygotowywania i wprowadzania nowych produktów oraz rozwoju już istniejących produktów
- nadzór merytoryczny dla materiałów informacyjnych o produkcie
- współpraca przy tworzeniu strategii marketingowych

Wymagania

- mile widziani absolwenci uczelni wyższych
- znajomość branży produktów reklamowych
- kreatywność w działaniu i otwartość na nowe idee
- znajomość i umiejętność stosowania technik realizacji projektów
- wysoki poziom komunikacji i zdolności interpersonalnych
- znajomość języka angielskiego
- podstawy projektowania procesów wdrożenia produktu
- umiejętność przygotowywania analiz rynkowych, finansowych i konsumenckich

Prezentacja firmy

Happy Gifts to producent i dostawca artykułów promocyjnych – długopisy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Reklama / Komunikacja