Product Manager z jęz. rosyjskim

Agencja Headhunters.

Szczecin, zachodniopomorskie

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, producenta oraz dystrybutora sprzętu czyszczącego wykorzystywanego w różnych gałęziach przemysłu, poszukuje do pracy stałej odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów na terenie krajów Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina)
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Przeprowadzanie analiz rynku w dziedzinach związanych z asortymentem spółki

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub w obsłudze klienta
  • Dyspozycyjność do okazjonalnych wyjazdów (np. na targi)
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Komunikatywność
  • Orientacja na wyniki oraz umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca jest otwarty na osoby młode, również te z mniejszym doświadczeniem zawodowym, ale z dużą motywacją i chęcią do pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę poprzedzoną trzymiesięcznym okresem próbnym
  • Pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na proponowanym stanowisku
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88