Product Manager w Obszarze Aplikacji Terminalowych

eSourcing S.A.

31-353 KRAKÓW, małopolskie

Od: eSourcing S.A.
Miejsce pracy: 31-353 KRAKÓW

eSourcing S.A. to firma o całkowicie polskim kapitale, specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych systemów informatycznych dedykowanych dla firm z sektora bankowego i finansowego. Interesują nas szczególnie te systemy i usługi, które ze względu na skomplikowane mechanizmy transakcyjno-rozliczeniowe oraz duże ilości przetwarzanych informacji, stanowią wyzwanie w produkcji i wdrożeniu. Nasz zgrany zespół to wysokiej klasy specjaliści, którzy ambitnie podchodzą do wykonywanych zadań i poszukują innowacyjnych rozwiązań.

Jeżeli jesteś osobą energiczną, lubiącą nowe wyzwania, samodzielną w działaniu- dołącz do nas!

Poszukujemy Product Managera z głową pełną pomysłów. Jeśli chcesz wraz z nami rozwijać się zawodowo- napisz!

Opis stanowiska:

  • Kreowanie i rozwój portfolio produktowego,
  • Opracowywane koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnej danych produktów,
  • Identyfikacja wymagań biznesowych Klienta,
  • Wsparcie handlowca podczas bieżącej obsługi Klienta- prowadzenie prezentacji, przygotowywanie ofert,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami.

Gwarantujemy:

  • Ciekawą pracę w aktywnym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju przy wsparciu doświadczonych ekspertów,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Pracę zadaniową nastawioną na realizację celów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Udział w ciekawych projektach.

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Chęć rozwoju i poszerzania swoich kompetencji,
  • Aktywność w działaniu,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu, zorientowanie na sukces,
  • Mile widziane doświadczenie z rynku aplikacji terminalowych,
  • Mile widziana praktyczna znajomość i rozumienie biznesu terminalowego, terminalowych aplikacji lojalnościowych, płatniczych oraz procesów nim rządzących.