Product Manager - solid wood (K/M)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży handlowej, jeden z liderów na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na polskim rynku poszukujemy doświadczonych kandydatów do powiększającego się Departamentu Zakupów.

Wybrany kandydat rozpocznie pracę na stanowisku Product Managera i będzie odpowiadać za strategię rozwoju dla podległej kategorii asortymentu drewnianego, zarządzanie zakupami oraz budowanie atrakcyjnej dla klientów sieci oferty.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży handlowej, jeden z liderów na rynku sieci budowlanych i dekoracyjnych.

Opis stanowiska

  • Budowa oferty asortymentowej zgodnie z potrzebami klientów i polityką organizacji
  • Strategiczne zarządzanie rozwojem podległej kategorii, celem poszerzania udziałów rynkowych
  • Nadzór nad podległym budżetem zakupowym
  • Odpowiedzialność za strukturę oferty oraz politykę cenową i promocji
  • Stałe monitorowanie sprzedaży, dążenie do optymalizacji portfolio w oparciu o uzyskane informacje
  • Bieżące monitorowanie konkurencji, celem zapewnienia atrakcyjnej oferty
  • Udział w negocjacjach handlowych, odpowiedzialność za stały rozwój bazy dostawców
  • Budowa i utrzymywanie stałych, partnerskich relacji z dostawcami
  • Odpowiedzialność za obrót, marżę, rotację towaru, service level

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim w branży budowlano-dekoracyjnej
  • Doświadczenie w pracy z co najmniej jedną z kategorii: podłogi drewniane, stolarka wewnętrzna lub zewnętrzna, drewniane elementy wykończeniowe, meble, materiały konstrukcyjne
  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze sprzedaży lub rozwoju biznesu będzie dużym atutem
  • Doskonałe rozumienie rynku i potrzeb klienta, podejście komercyjne
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i negocjacyjne
  • Poparte przykładami doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Umiejętność przewodzenia zespołom projektowym, zdolności przywódcze
  • Gotowość podejmowania krajowych i zagranicznych podróży służbowych
  • Nastawienie na realizację celów
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawa praca w otwartym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z systemem premiowym
  • Pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa)
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page