Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Product Manager (FMCG)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za tworzenie i sprzedaż produktu
- Zarządzanie procesem wprowadzania nowych produktów
- Poszukiwanie innowacji i nowych rozwiązań
- Współpraca z działem marketingu przy opracowywaniu strategii marketingowej
- Przygotowywanie ofert dla klientów
- Analiza rynku i konkurencji

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- System premiowy
- Możliwość rozwoju kariery zawodowej

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe (marketing, zarządzanie, ekonomia, finanse)
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie przy realizacji strategii rozwoju produktu
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Kreatywność, umiejętność pracy w grupie, zorientowanie na cel

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.