Product Manager akcesoriów GSM w Dziale Sprzedaży eCommerce

KL Trade Sp. z o.o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o rozwój kategorii produktowej
  • Przygotowywanie informacji o produktach kategorii produktowej
  • Planowanie, analizowanie i realizowanie sprzedaży kategorii produktowej w kanałach sprzedaży internetowej
  • Analizowanie konkurencji i monitorowanie rynku dla kategorii produktowej
  • Ustalanie strategii cenowej dla kategorii produktowej
  • Współpraca z Zespołem Kreacji w celu przygotowania i optymalizacji kreacji pod kątem sprzedażowym
  • Współpraca z Zespołem Channel Managerów w celu zwiększenia sprzedaży kategorii produktowej w kanałach sprzedaży internetowej
  • Dbanie o zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych produktów kategorii produktowej
  • Wspieranie Zespołu wsparcia sprzedaży i reklamacji w zakresie wiedzy merytorycznej o produktach kategorii produktowej
  • Monitorowanie raportów reklamacyjnych dla kategorii produktowej
  • Wdrażanie procedur naprawczych związanych z jakością produktów kategorii produktowej

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ukierunkowanie na realizację celu sprzedażowego
  • Orientacja na potrzeby klienta
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość branży sprzedaży akcesoriów GSM
  • Mile widziana znajomość branży sprzedaży internetowej

Prezentacja firmy

KL TRADE Sp z o.o. to jeden z czołowych producentów i importerów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Analityka, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media