Procurement and Customer Service Manager/Supply Chain Manager

Michael Page

Chrzanów, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem zakupów i obsługi Klienta.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna będąca liderem w swojej branży.

Opis stanowiska

Do głównych zadań zatrudnionej osoby należało będzie:

  • Odpowiedzialność za proces zakupów strategicznych, zaopatrzenia i obsługi Klienta,
  • Rozwój kategorii zakupowych,
  • Zapewnienie surowców do produkcji zgodnie z wymaganymi terminami,
  • Obsługa Klienta,
  • Zarządzanie zespołem zakupów i obsługi Klienta,
  • Dbanie o ciągłą poprawę jakości procesu zakupowego i obsługi Klienta, tworzenie nowych procedur,
  • Współpraca z innymi działami firmy przy koordynacji wysyłek do Klientów.

Profil kandydata

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, chemicznej,
  • Wykształcenie wyższe związane z ekonomią lub logistyką,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zasad budżetowania,
  • Znajomość zasad GDP i GMP,
  • Doświadczenie w budowaniu strategii zakupowo - logistycznej,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel i systemów zintegrowanych typu ERP,
  • Umiejętności organizacyjne, analityczne, interpersonalne i zarządzania czasem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Pakiet opieki medycznej,
  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Chrzanów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page