Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego kluczowego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Process Engineering Manager

Nr ref.: 39155
Praca stała
Lokalizacja: Żary, Żagań, Zielona Góra

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie Działem Utrzymania Ruchu odpowiedzialnym za park maszynowy i za procesy produkcyjne,

• Ścisła współpraca z klientem na etapie wdrażania projektu

• Adaptacja procesów produkcyjnych do obecnych/nowych projektów

• Projektowanie/ wdrażanie/ulepszanie narzędzi na produkcji

• Koordynowanie rozwoju istniejących linii produkcyjnych oraz wdrażania nowych procesów produkcyjnych

• Wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty produkcji

• Opracowywanie dokumentacji inżynieryjnej (PFD, PFMEA, PCP, etc.)

• Stosowanie zasad „Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach wytwarzania maszyn oraz procesu produkcji

• Współpraca z konstruktorami we wczesnych etapach rozwoju projektu

• Zarządzanie aktywnościami związanymi z usprawnianiem procesów produkcyjnych w zgodzie z przyjętym harmonogramem wytwarzania produktów, standardami jakościowymi i kosztowymi

• Prowadzenie projektów skoncentrowanych na poprawie produktywności

• Odpowiedzialność za zmapowanie linii produkcyjnej

• Zdefiniowanie standardów i aktualizacja cykli pracy

• Zarządzanie i definiowanie budżetu projektu, a także śledzenie finansowych KPI’s

• Wsparcie działu jakości w trakcie występujących błędów od strony procesowej.

• Nadzór nad pracą Lean Engineer (cycle time, work instruction, process flow)

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • komunikatawna znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)