HRK S.A.

Dla jednego z naszych kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Process EngineerMiejsce pracy: okolice Poznania
Zadania:
  • Doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Ustalanie specyfikacji procesu
  • Ocena materiału oraz opakowań produktu
  • Rozwiązywanie, zapobieganie i analiza bieżących problemów związanych z procesem produkcji
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Odpowiedzialność za redukcję kosztów procesów przez ich doskonalenie i właściwe definiowanie
  • Wsparcie przy audytach procesu (wewnętrznych i zewnętrznych);

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie z zakresu Lean Manufacturing oraz znajomośc narzędzi Problem Solving będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w bardzo rozpoznawalnej, międzynarodowej organizacji z branży Automotive
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.