Opis stanowiska pracy

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej „Jelonki”
w Warszawie, ul. Powstańców Śląskich 4a
ogłasza konkurs na stanowisko

Prezesa Zarządu

2. Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać:
• cv wraz ze zdjęciem i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
• list motywacyjny,
• Pisemne oświadczenia o:
- posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
- posiadaniu nieograniczonej przepisami prawa zdolności do zajmowania stanowisk kierowniczych oraz, że nie toczy się wobec kandydata postępowanie sądowe, karne lub karno-skarbowe,
- korzystaniu z pełni praw publicznych,
- niekaralności (w przypadku zakwalifikowania do II etapu konkursu obowiązek przedstawienia zaświadczenia o niekaralności wydanego przez Krajowy Rejestr Karny),
- nie pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej,
- nie prowadzenia działalności gospodarczej konkurencyjnej wobec Spółdzielni,
• Dane kontaktowe: numery telefonów oraz adres e-mail.

POUCZENIE: Kandydat zobowiązany jest do opracowania koncepcji organizacji pracy na stanowisku, na które aplikuje. Opracowaną koncepcję kandydat przedstawi na piśmie i zaprezentuje Komisji po zakwalifikowaniu do II etapu konkursu i dostarczy oryginały dokumentów potwierdzających informacje zawarte w cv.

3. Pisemne zgłoszenia wraz z kompletem dokumentów należy składać w terminie do 30.11.2018 r. do godz. 15.00 pocztą (decyduje data wpływu) lub osobiście w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej „Jelonki” w zamkniętych kopertach zaadresowanych: Komisja Konkursowa Rady Nadzorczej SM „Jelonki” ul. Powstańców Śląskich 4A, 01-354 Warszawa.
4. Zgłoszenia kandydatów, które wpłynęły po terminie, jak też zawierające braki formalne pozostawia się bez rozpoznania.
5. Otrzymane oferty, odrzucone lub pozostawione bez rozpoznania zostaną komisyjnie zniszczone po zakończeniu postępowania.
6. Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zakwalifikowanymi do II etapu konkursu zostaną przeprowadzone w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Jelonki”. O terminie rozmowy kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.
7. Rada Nadzorcza zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu lub odrzucenia oferty bez podania przyczyn.

Wymagania

Osoba przystępująca do konkursu powinna spełniać niżej wymienione warunki:
• wykształcenie wyższe,
• minimum 5-letni staż pracy, w tym 1 rok na stanowisku kierowniczym,
• oczekiwana znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,
• umiejętność zarządzania w warunkach gospodarki rynkowej,
• posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
• licencja zarządcy nieruchomości (dobrze widziana),

Prezentacja firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa \"Jelonki\" powstała z podziału Spółdzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca