Prezes Zarządu / Wspólnik - branża funduszy/dotacji unijnych

Dotacje Unijne

52-130 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem i szeroką grupą stałych Klientów poszukuje PREZESA ZARZĄDU i/lub WSPÓLNIKA. Firma działa blisko 10 lat na Dolnym Śląsku. Od kilku lat osiąga bardzo wysokie zyski. Firma zajmuje się doradztwem gospodarczym i pozyskiwaniem funduszy unijnych
Osoba na tym stanowisku musi zadbać o efektywną pracę całego zespołu konsultantów poprzez wyznaczanie zadań i bieżącą pomoc w ich realizacji. Do jej obowiązków należeć będzie także udział w negocjacjach handlowych z przedsiębiorstwami partnerskimi.

Obowiązki:
- zarządzanie zespołem kilku pracowników (rozdzielanie zadań, kontrola, pomoc w wykonywaniu zadań, szkolenia wewnętrzne) - spotkania z partnerami biznesowymi
- rekrutacja nowych członków zespołu
- rekomendacje w zakresie działań marketingowych podejmowanych przez dział marketingu
- czynny udział w tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej
- raportowanie do właściciela/wspólnika

Wymagania

- wymagana bardzo dobra znajomość procedur aplikowania o środki unijne!
- doświadczenie na stanowisku menedżerskim lub doświadczenie w sprzedaży B2B
- ambicja, samodzielność, dobra organizacja pracy
- wyksztalcenie prawnicze / ekonomiczne mile widziane
- własna inicjatywa

Oferujemy:
- możliwość objęcia mniejszościowego pakietu udziałów w przedsiębiorstwie
- duża elastyczność w doborze formy współpracy
- wynagrodzenie dobrane do preferowanej formy współpracy (Prezes/wspólnik) składające się z części bazowej i premii za zrealizowane projekty

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo wspiera przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
udziały w przedsiębiorstwie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management