Prezes Zarządu- Kierownik Bieżącej Działalności Gospodarczej

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Wspólna Praca

Katowice, 40-082, śląskie

Opis stanowiska pracy

Rada Nadzorcza Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Wspólna Praca”
z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 10

ogłasza konkurs na stanowisko
PREZESA ZARZĄDU – KIEROWNIKA BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Wymagania konieczne:
1. wykształcenie wyższe magisterskie ekonomiczne, prawnicze lub techniczne w branży budowlanej,
2. co najmniej 10 letni staż pracy,
3. co najmniej 5 letnie doświadczenie w kierowaniu podmiotami gospodarczymi ,
4. znajomość zagadnień ekonomiczno – prawnych,
5. umiejętność kierowania zespołem i zarządzania zasobami ludzkimi.

Wymagania pożądane:
1. doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych,
2. znajomość prawa spółdzielczego, zasad funkcjonowania spółdzielni oraz znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami
3. znajomość problematyki spółdzielczości mieszkaniowej.

Wymagane dokumenty:
1. CV wraz z listem motywacyjnym.
2. Dokumenty potwierdzające wykształcenie, posiadane kwalifikacje i przebieg pracy zawodowej.
3. Oświadczenie o niekaralności.
4. Oświadczenie o nie pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej.
5. Oświadczenie o nie prowadzeniu działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni.
6. Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku.
7. Oświadczenie kandydata o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Oferty pracy w zamkniętej kopercie z napisem „REKRUTACJA – PREZES ZARZĄDU” należy składać do dnia 13-02- 2015 r. do godz. 1400  w sekretariacie Spółdzielni przy ul. Sobieskiego 10. W przypadku składania oferty za pośrednictwem poczty decyduje faktyczna data wpływu zgłoszenia do Spółdzielni, a nie data stempla pocztowego.

Otrzymane oferty, odrzucone lub pozostawione bez rozpoznania, zostaną zniszczone po zakończeniu postępowania. O terminie i miejscu prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Rada Nadzorcza zastrzega sobie prawo zakończenia postępowania kwalifikacyjnego w każdym czasie bez podania przyczyn.

Informacje o Spółdzielni znajdują się na stronie internetowej.

Katowice dnia 18.12.2014r.

Wymagania

Prezentacja firmy

Celem Spółdzielni jest zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych członk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena