Prezenter - studia za granicą (umowa zlecenie)

Study Flow

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób, które będą prowadziły prezentacje w liceach w swoim mieście i opowiadały o możliwościach studiowania za granicą i ofercie naszej firmy.

Co oferujemy:

  • 2-dniowe szkolenie we Wrocławiu
  • elastyczny czas pracy - ile prezentujesz (i jak dobrze to robisz) - tyle zarabiasz
  • umowę zlecenie (stała stawka za każdą prezentację + premia)
  • ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy :)

Skontaktujemy się z osobami, które nas do siebie przekonają.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata:

  • idealnie - doświadczenie w studiowaniu za granicą (wymiany, staże) w jednym z krajów: Dania, Szwecja, Holandia lub Anglia
  • pasji i motywacji :)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prezentacji

Prezentacja firmy

Reprezentujemy ponad 40 zagranicznych uczelni z 5 krajów z Unii Europejs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting