HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora Automotive, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko samodzielnego Prawnika.

PrawnikMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opracowywanie umów, rekomendacji i opinii prawnych;
  • Współpraca z kancelariami zewnętrznymi;
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • Analizowanie i przygotowywanie umów, porozumień i innych dokumentów związanych z relacjami z podmiotami zewnętrznymi;
  • Bieżące śledzenie zmian w przepisach prawa, które mogą wpływać na działanie firmy;
  • Udział w negocjacjach biznesowych i spotkaniach z klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku prawniczym;
  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy;
  • Znajomość prawa cywilnego;
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.