TP Teltech Sp. z o.o.

Prawnik

Od: TP Teltech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• tworzenie i opiniowanie umów, kontraktów handlowych, porozumień biznesowych oraz dokumentów regulujących funkcjonowanie Spółki

• przygotowywanie dokumentów, pism oraz opinii na potrzeby Spółki

• wsparcie w przygotowywaniu regulacji korporacyjnych we współpracy z odpowiednimi działami firmy

• zapewnienie zgodności regulacji wewnętrznych z normami prawa

• kontakt z Kancelariami zewnętrznymi w przypadku specyficznych zagadnień zlecanych na zewnątrz,

• sporządzanie zestawień i podsumowań

• wsparcie organizacyjne i prawne innych działów firmy

• koordynowanie procesu obiegu dokumentów prawnych

• wykonywanie innych zadaniach działu prawnego z zakresu funkcjonowania podmiotu

Wymagania:

• rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka, I lub II rok

• minimum rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej

• bardzo dobra znajomość prawa handlowego, prawa umów, gospodarczego i cywilnego oraz aspektów korporacyjnych

• mile widziana znajomość prawa budowlanego i procesów inwestycyjnych

• umiejętności negocjacyjne

• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji jak i pracy w zespole

• umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów

• dyspozycyjność, samodzielność

• komunikatywność, kreatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Wybranej osobie oferujemy:

• wybór preferowanej formy współpracy i benefitów

• możliwość rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w realizacji ciekawych projektów

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• pakiet prywatnej opieki medycznej

Dopuszczamy możliwość nawiązania współpracy z osobami posiadającymi jednoosobowa działalność gospodarczą.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez przycisk ‘Aplikuj’

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.