Opis stanowiska pracy

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie
otwiera rekrutacje na stanowisko
PRAWNIKA

Miejsce pracy: Tarnów

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

- Wykształcenie wyższe, kierunek: Prawo;
- Uprawnienia radcy prawnego mile widziane;
- Doświadczenie zawodowe: minimum 3 letnie na stanowisku radcy prawnego lub 5 letnie na stanowisku prawnika;
- Doświadczenie w obsłudze spółek realizujących projekty z branż inżynieria, architektura, geoinformacja będzie dodatkowym atutem;
- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z zagadnień prawnych;

Ponadto oczekiwane predyspozycje osobowościowe:
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
- Umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji;
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się Spółce;
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego ;

Oferty zawierające CV, list motywacyjny, prosimy kierować drogą elektroniczną na adres mailowy.

W temacie maila prosimy podać: prawnik.
Zastrzegamy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje i nie zwracamy dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29/08/1997 (Dz. U. Nr 133 poz.833)”

Prezentacja firmy

MGGP S.A jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura