Opis stanowiska pracy

Rojkowicz Skoblenko i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych to zespół prawników o wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu pomocy prawnej dla podmiotów, działających zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym. Ogłoszenie kierujemy do studentów V roku oraz absolwentów prawa, a także osób, które rozpoczęły aplikację radcowską.

Prawnik odpowiedzialny będzie za:

  • obsługę prawną klientów Kancelarii,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • analizę przepisów prawnych, piśmiennictwa i orzecznictwa.

Wymagania:

  • doświadczenie w prawnej obsłudze podmiotów gospodarczych,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • łatwość i precyzja w wyrażaniu myśli na piśmie,
  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów, w tym o charakterze międzynarodowym,
  • wsparcie merytoryczne,
  • pracę w młodym, pozytywnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Rojkowicz Skoblenko i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych to zes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Praca dla studenta