Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

-Bieżąca obsługa prawna spółek z grupy kapitałowej.
-Przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów i innych dokumentów prawnych.
-Udział w negocjacjach m.in. umów, porozumień, rozwiązań prawnych.
-Udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji prawnych (w tym także konsultacji ad hoc).
-Koordynowanie i wsparcie obiegu spraw procesowych.
-Uczestniczenie w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych z ramienia działu.
-Współpraca z kancelariami, audytorami i innymi podmiotami doradzającymi spółkom.
-Wsparcie procesu windykacji należności.

Wymagania

Wymagania:

-ukończone studia prawnicze ( dodatkowym atutem będzie rozpoczęta aplikacja radcowska),
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, procedury cywilnej, prawa gospodarczego i prawa handlowego; mile widziana znajomość zagadnień prawa medycznego,
- zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
- samodzielność i terminowość
- mile widziane doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz udział przy transakcjach kapitałowych,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Logis Med Sp. z o.o. powstała w 2010 roku. Zajmujemy się dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura