Prawnik /In-house

Devire

Kraków, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Kraków

Opis stanowiska:

  • obsługa prawna Spółki w zakresie bieżącej działalności
  • kontrola formalno-prawna dokumentacji związanej z umowami zawieranymi przez Spółkę oraz procesem projektowym i inwestycyjnym,
  • przygotowywanie opinii prawnych, umów oraz pism administracyjnych,
  • sporządzanie raportów, zestawień zgodnie z wytycznymi Zarządu,
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte jako prawnik „in-house” lub pracownik kancelarii prawnej,
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • praca na wyłączność w biurze w Krakowie,
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Firma Oferuje :

Benefity dla pracowników:

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
  • paczki świąteczne
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • imprezy firmowe
  • wyjazdy integracyjne
  • atrakcyjne i komfortowe biura
  • pakiet benefitów pracowniczych (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta sportowa itp.),
  • komfortowe warunki pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.
Devire Devire Devire Devire