Prawnik - doradca konsumenta

Federacja Konsumentów

00-364 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca doradcy konsumenta będzie polegać na telefonicznym udzielaniu porad prawnych kontaktującym się z nami konsumentom, w oparciu m.in. o ustawy o prawach konsumentów, prawo telekomunikacyjne, przewozowe, bankowe, o usługach turystycznych, pocztowych, świadczeniu usług drogą elektronicznych oraz Kodeks cywilny.

Zapraszamy do składania aplikacji! Wybrane osoby będziemy zapraszać na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie przy ul. Ordynackiej 11/1.

Co oferujemy?

- stabilną pracę w czasie trwania projektu (do końca 2017 roku),
- pracę w Warszawie, w pełnym wymiarze czasu (od poniedziałku do piątku),
- rozsądne wynagrodzenie,
- szkolenia w zakresie prawa konsumenckiego, realizowane przez specjalistów,
- pracę w doświadczonym zespole.

Wymagania

Czego wymagamy?

 - wykształcenia wyższego prawniczego (akceptujemy także osoby na 5 roku studiów prawa),

- znajomości zagadnień dotyczących praw i obowiązków konsumentów oraz przedsiębiorców,

- znajomości przepisów ustaw związanych z prawem konsumenckim (przykłady wskazane powyżej),

- motywacji do pracy w organizacji realizującej cel społeczny,

- komunikatywności, chęci ciągłego uczenia się i samodoskonalenia,

- umiejętności praktycznego zastosowania przepisów prawa,

- dobrej znajomość obsługi komputera.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. CV z klauzulami:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Federacja Konsumentów z siedzibą w Warszawie dla celów rekrutacji.

Upoważniam Stowarzyszenie Federacja Konsumentów do udostępnienia moich danych osobowych Urzędowi Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów dla celów realizacji zadania "Infolinia Konsumencka w latach 2016-2017".

2. List motywacyjny.

3. Kopię (skan) dyplomu poświadczającego wykształcenie wyższe prawnicze. W przypadku studentów V roku prawa potrzebny będzie stosowne zaświadczenie z Dziekanatu lub skan odpowiedniej strony w indeksie.

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie Federacja Konsumentów jest najstarszą pozarządową organiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do 31 grudnia 2017r.
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura