prawnik/aplikant z językiem ukraińskim/rosyjskim

Oleksandr Skoblenko Kancelaria Radcy Prawnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Oleksandr Skoblenko Kancelaria Radcy Prawnego zatrudni prawnika lub aplikanta radcowskiego z bardzo dobrą znajomością języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Do zadań prawnika będzie należeć:
1) bieżąca obsługa klientów Kancelarii,
2) sporządzanie i opiniowanie umów,
3) sporządzenie pism procesowych i innych tekstów prawnych,
4) wykonywanie innych zleconych zadań związanych z bieżącą pracą Kancelarii.

Wymagania:
1) dobra znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego, gospodarczego,
2) bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
3) umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
4) bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
5) bardzo dobra organizacja czasu pracy i rzetelności,
6) Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym dla celów prowadzonej rekrutacji.
Prezentacja firmy
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią, która oferuje kompleksową obsługę prawną firm z kapitałem zagranicznym.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią, która oferuje ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura