Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Handlowca (przez DUŻE H) z doświadczeniem w sprzedaży B2B. Jeśli obsługiwałeś klientów jako konsultant, doradca klienta, specjalista ds. sprzedaży, przedstawiciel handlowy to czekamy na Ciebie!

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej (internet)
  • Umiejętność wsłuchania się w głos naszych klientów
  • Entuzjazm, pasja i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Chęcć wejścia w firmę na dłużej i rozwijania się razem z nami

Zakres obowiązków:

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za aktywną sprzedaż powierzchni reklamowej na naszych portalach internetowych o tematyce związanej ze zdrowiem, dietą i przepisami kulinarnymi.

Spodziewamy się że:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej (internet)
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, mail)
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
  • Wierzysz w siebie jako sprzedawcę, ponieważ zawsze realizowałeś swój target i wiesz jak to zrobić
  • Łatwo budujesz porozumienie i ze swobodą dobierasz argumenty
  • Umiesz pracować pod presją czasu i w zespole
  • Znasz doskonale programy MS Office

Co dajemy od siebie:

  • Elastyczny czas pracy (10.00 – 16.00) z możliwością pracy z domu.
  • Stałe wynagrodzenie oraz premię zależną od wyników (bez górnej granicy Twoich zarobków)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w małym przyjaznym zespole

Nie oferujemy karty Medicover ani Multisporta ale za to mamy dobrą kawę:)

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijające się wydawnictwo internetowe specjalizujące się w tem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management