Praktyki w redakcji portali internetowych

Inovia

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Inovia to poznańska firma zajmująca się tworzeniem i prowadzeniem portali internetowych.

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z dziennikarstwem lub public relations, zapraszamy Cię na

PRAKTYKI
w redakcji portali internetowych

U nas nie będziesz parzyć kawy, jeśli akurat nie będziesz chciał się jej napić. Będzie to dla Ciebie okazja przeszkolenia warsztatu pisarskiego, rozwinięcia umiejętności tworzenia tekstów na potrzeby serwisów internetowych i pracy w zespole.

Co oferujemy?
+ merytoryczne wsparcie podczas całej pracy;
+ możliwość przećwiczenia różnych form dziennikarskich;
+ naszym praktykantom opłacimy sieciówkę na cały miesiąc w ZTM;
+ zdobycie doświadczenia w młodym, dynamicznym zespole;
+ elastyczne godziny pracy w biurze w centrum Poznania;
+ możliwość zaliczenia obowiązkowych praktyk w ramach studiów;
+ istnieje możliwość dalszej płatnej współpracy po wakacjach.

Wymagania

Czego oczekujemy?

+ umiejętności pisania i świetnej znajomości zasad ortografii;
+ gotowości do odbycia praktyk w lipcu, sierpniu lub wrześniu;
+ sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie;
+ szerokich zainteresowań;
+ umiejętności samoorganizacji;
+ mile widziane doświadczenie w redakcjach mediów szkolnych lub studenckich.

Do CV prosimy dołączyć własny tekst (około 300 słów) na dowolny temat.

Prezentacja firmy

Inovia to firma zajmująca się tworzeniem, rozwojem oraz promocją stron i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo