Praktyki w Radiu Kolor 103 FM (newsroom)

Radio Kolor 103 FM

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwani nieprzeciętni i ciekawi świata! Redakcja wiadomości lokalnych Radia Kolor 103 FM czeka na tych, którzy kochają Warszawę i nie boją się pytać „co?”, „gdzie?”, „kiedy?” i „dlaczego?”.

Oferujemy podglądanie kulis pracy w stereo… i w Kolorze ;)

Dla najlepszych szansa na stałe zatrudnienie.

Radio Kolor żyje tak, jak nasze miasto.
Tworzymy zespół ludzi, którzy trzymają rękę na pulsie Warszawy.
Jesteśmy zawsze tam, gdzie trzeba być, mówimy o tym, o czym warto powiedzieć.
Od ponad 20. lat Radio Kolor jest w czołówce stołecznych stacji radiowych.

Wymagania

dobra dykcja,
ciekawość świata i ludzi,
dobra znajomość Warszawy,
dyspozycyjność i sumienność

Prezentacja firmy

Radio Kolor żyje tak, jak nasze miasto. <br/>Tworzymy zespół ludzi, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo