Praktyki w projekcie Klubowa Noc

Szare Komórki Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteś Studentem?
Interesują Cię praktyki, które będą prawdziwym wyzwaniem?
Życie klubowe Twojego miasta  nie ma przed Tobą  tajemnic?
Szukasz płatnego programu praktyk na wakacje które pozwoli rozwinąć Ci skrzydła?

Więcej info na rekrutacja.klubowanoc. pl

Nasz program praktyk skierowany jest do osób chcących związać swoją karierę z działem sprzedaży.

Od kandydatów nie oczekujemy doświadczenia, doskonały praktykant to osoba energiczna, konsekwentna, wytrwała, świetnie radząca sobie ze zmieniającą się sytuacją, lubiąca wyzwania.

Od Kandydatów oczekujemy:
Statusu studenta.
Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych.
Ukierunkowania na realizację zadania.
Zdolności planowania i organizacji swojej pracy.
Podstawowej znajomości rynku klubowego w mieście z którego aplikujesz.

Oferujemy:
Szkolenia sprzedażowe oraz produktowe przygotowujące do praktyk.
Program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie w zakresie współpracy z klientem biznesowym.
Możliwość samodzielnej  realizacji projektu.
Wynagrodzenie.

Aplikuj na rekrutacja.klubowanoc. pl do 20 czerwca.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media