Praktyki w portalu internetowym

Ezoter Sp. z o.o.

cała polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praktyka w portalu z duszą - www.ezoter.pl , jest platformą dla ludzi z pasją. Zawiera w sobie materiały o szeroko rozumianym rozwoju duchowym i ezoteryce- astrologia, numerologia, horoskopy, ale również ciekawe artykuły: podróże w głąb siebie, niesamowite miejsca, samopoznanie, rozwój osobisty.

Proponowane zadania:

• nawiązywanie współpracy z coachami, trenerami rozwoju, ośrodkami zajmującymi się rozwojem duchowym, prowadzeniem warsztatów i szkoleń (co może zaowocować nawiązaniem ciekawych kontaktów osobistych)

• tworzenie bazy wydarzeń i kalendarium

• Inicjowanie procesów społecznościowych (forum, facebook)

oraz ew. obsługa systemu CMS, pogłębiony research w sieci

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy (Kraków), praca zdalna

- Praktykę dziennikarską pod opieką redaktora portalu

- Możliwość stworzenia własnego port folio poprzez publikowanie własnych tekstów na portalu.

- Praktyczne poznanie istoty dziennikarstwa internetowego

- Poznania podstaw optymalizacji wyszukiwarek internetowych

- przyjazną atmosferę pracy, udział w innowacyjnym projekcie

Oczekujemy:

- zaangażowania oraz nastawienia na realizację zadań,

- otwartości i gotowości na zdobycie doświadczenia

- precyzji w działaniu i dobrej organizacji pracy

- terminowości

- mile widziane osoby zainteresowane tematyką rozwoju osobistego i ezoteryki

Praktyka w zależności od Twojej dyspozycyjności dwu-, lub trzy miesięczna. Zakończenie praktyk poświadczone będzie wydaniem zaświadczenia, oraz referencji. Praktyka jest bezpłatna.

Proszę o nadsyłanie zgłoszeń do 20 września 2011r.

Wymagania

Mile widziane zainteresowanie rozwojem duchowym i osobistym

Prezentacja firmy

Portal Ezoter.pl - jest portalem z duszą<br/>zawiera w sobie mate... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2011
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo