Opis stanowiska pracy

  • pisanie i edycja merytorycznych tekstów do gier szkoleniowych;
  • research internetowy;
  • pomoc przy bieżących zadaniach zespołu tworzącego gry.

Wymagania

  • student/studentka, najchętniej z kierunków socjologia, politologia, psychologia, marketing, zarządzanie (licencjat);
  • osoba odpowiedzialna, skrupulatna i samodzielna;
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną lekturę literatury specjalistycznej z obszaru edukacji;
  • umiejętność tworzenia prostych, syntetycznych tekstów;
  • zainteresowanie grami planszowymi i komputerowymi;
  • chęć poznać branży szkoleniowej.

Co oferujemy?

  • udział w wewnętrznym szkoleniu z podstaw grafiki;
  • udział w testach gier;
  • poznanie działania firmy szkoleniowej „od kuchni” .

Prezentacja firmy

Firma doradczo-szkoleniowa SHtraining jest wyłącznym na Polskę, licencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia