Praktyki w Dziale Copywritingu

Heliotec

Regnów, 96-232 , łódzkie

Opis stanowiska pracy

Masz tzw. lekkie pióro. Chciałbyś się sprawdzić i udoskonalić swój warsztat dziennikarski. Zgłoś się do nas.

Na potrzeby realizacji planowanego projektu, poszukujemy kreatywnych osób posiadających umiejętności pisania na dowolny temat.
Praktyki mają charakter bezpłatny.

Opis stanowiska:

pisanie krótkich artykułów i reportaży na strony internetowe
opracowanie artykułów innych autorów
pisanie tekstów na potrzeby pozycjonowania stron internetowych
współpraca z osobami piszącymi teksty pracującymi na zasadzie „freelance”
kształtowanie wizerunku firmy

Wymagania:

kreatywność, energiczność oraz inicjatywa
umiejętność pisania na dowolny temat
umiejętność poprawnego pisania (ortograficznie i stylistycznie)
podstawowa obsługa pakietów biurowych

Oferujemy:

praca kilka-kilkanaście godzin w tygodniu
zdobycie doświadczenia zawodowego potwierdzonego referencjami
elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej)
praktyki usankcjonowane umową - po zakończeniu praktyk wystawiamy zaświadczenie o ich odbyciu
możliwość podjęcia stałej współpracy

Wymagania

Prezentacja firmy

Heliotec to przyjazna środowisku firma specjalizująca się w produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo