Praktyki w domu maklerskim Q Securities S.A.

Q Securities S.A.

Warszawa, 02-508, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dom maklerski Q Securities S.A. z siedzibą w Warszawie należy do czołówki najszybciej rozwiających się instytucji finansowych w Polsce, bedąc jednocześnie jednym z najbardziej aktywnych domów maklerskich w obrocie instrumentami rynku niepublicznego. Świadcząc szeroki wachlarz usług maklerskich Q Securities koncentuje się na pozyskiwaniu kapitału dla przedsiębiorstw w drodze emisji obligacji i akcji oraz pełnej obsłudze tych emisji, jak też pośredniczeniu w transkacjach sprzedaży w Polsce i za granicą wszelkiego rodzaju papierów wartościowych.

Obecnie poszukujemy studentów lub absolwentów kierunków ekonomicznych lub prawniczych na praktyki w zakresie związanym ze wsparciem departamentów domu maklerskiego w wykonywanych przez nie zadaniach. Osoba przyjęta na praktyki będzie miała możliwość poznania charakteru pracy różnych jednostek organizacyjnych domu maklerskiego.

Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości pakietu Office, w szczególności programu Excel.

Praktyki są bezpłatne.

Oferujemy elastyczny czas pracy.

W tytule wiadomości z przesłanym CV prosimy wpisać: Rekrutacja – Praktyki studenckie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Q Securities S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w życiorysie dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna – art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz. 926 z późn.

Prezentacja firmy

Dom maklerski Q Securities S.A. z siedzibą w Warszawie należy do czołówk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse