Praktyki w domu maklerskim Q Securities S.A. na stanowisku „PRAWNIK”

Q Securities S.A.

Warszawa, 00-034, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dom maklerski Q Securities S.A. z siedzibą w Warszawie należy do czołówki najszybciej rozwiających się instytucji finansowych w Polsce. Q Securities koncentuje się na pozyskiwaniu kapitału dla przedsiębiorstw w drodze emisji obligacji i akcji oraz pełnej obsłudze tych emisji, jak też pośredniczeniu w transkacjach sprzedaży w Polsce i za granicą wszelkiego rodzaju papierów wartościowych.

Obecnie poszukujemy absolwentów i studentów 4 lub 5 roku prawa do odbycia praktyk. Osoba przyjęta na praktyki będzie miała możliwość poznania od strony prawnej struktury organizacyjnej oraz zasad funkcjonowania domu maklerskiego. Osoba ta będzie uczestniczyła w projektach realizowanych przez dom maklerski, w szczególności transakcjach sprzedaży papierów wartościowych oraz emisjach obligacji i akcji, w tym przygotowaniu dokumentów do GPW.

Oferujemy elastyczny czas pracy.

Praktyki będą trwały 3 miesiące w okresie od stycznia do marca 2016 r.

Praktyki są bezpłatne.

Wymagania

W toku odbywania praktyk przydatna będzie znajomość następujących ustaw: kodeks cywilny, kodeks spółek handlowych, ustawa o obligacjach, ustawa o obrocie instrumentami finansowymi oraz ustawa o ofercie publicznej.

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego.

W tytule wiadomości z przesłanym CV prosimy wpisać: Praktyki - Prawnik

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Q Securities S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w życiorysie dla potrzeb realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna – art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz. 926 z późn.

Prezentacja firmy

Dom maklerski Q Securities S.A. z siedzibą w Warszawie należy do czołówk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura