Praktyki w biurze tłumaczeń dla studentów z wydziału anglistyki

MIW

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działalności Biuro Tłumaczeń MIW poszukuje do biura, w centrum Warszawy oraz na Mokotowie, praktykanta. Marzymy o bardzo dokładnej, zaangażowanej osobie, która pracy z ludźmi się nie boi. Praktyki trwać będą 3 miesiące (praca 4h dziennie) i dotyczyć będą stanowiska:

Asystent/Tłumacz w Biurze Tłumaczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy możliwość nauczenia się następujących obowiązków:

• zasady tworzenia tłumaczeń przysięgłych,

• wystawianie zleceń i nadzór nad ich realizacją,

• kontakt z podwykonawcami i klientami w zakresie realizacji zleceń,

• obsługa administracyjna biura i koordynacja obiegu korespondencji,

• ewidencjonowanie zleceń, wystawianie faktur, przygotowywanie zestawień i raportów,

• pisanie artykułów tematycznych sprofilowanych na pozycjonowanie stron internetowych.

Proponujemy:

• możliwość rozwijania umiejętności tłumaczeniowych i organizacyjnych,

• możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami administracji biurowej,

• możliwość odbycia cyklu szkoleń z umiejętności biznesowych.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• studenci w trakcie studiów magisterskich,

• dyspozycyjność 4h dziennie lub 20h tygodniowo,

• podstawowa znajomość pakietu MS Office (szczególnie umiejętność pracy z MS Word, MS Excel),

• łatwość w pisaniu i redagowaniu pism oraz tekstów,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• mile widziana znajomość środowiska internetowego, bezwzrokowe pisane na komputerze, umiejętność obsługi urządzeń biurowych (skaner, drukarka).

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń MIW zajmuje się przekładem ustnym i pisemnym na wszystki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż