Praktyki w biurze - Firma transportowa

Baltic Services Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Przyjmiemy ambitną, uczciwą osobę bez doświadczenia zawodowego na praktykę

Wymagania:
- umiejętność obsługi komputera (m.in. Ms Office.)
- uczciwość , solidność i rzetelność w wykonywaniu swoich zadań,
- mile widziani studenci studiów ekonomicznych ( przykładowo: finanse i rachunkowość, kadry i płace)
- komunikatywna znajomosć języka angielskiego

Obowiązki:
m.in.:
- dostęp do dokumentacji księgowej,
- rozliczanie delegacji karojowych i zagranicznych
- branie udziału w organizacji biura, m.in. porządkowanie segregatorów, plików.
- pomoc w bieżących sprawach biura

Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia w dziale HR i w dziale księgowości
- poznanie i zdobycie doświadczenia w pracy na systemie Navision
- referencje

Prezentacja firmy

Firma Baltic została założona w 2007 roku i ma swoją siedzibę w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa