Praktyki w agencji nieruchomości w centrum Warszawy

Hamilton May Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Od: Hamilton May Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praktyki / Staż

Hamilton May to agencja nieruchomości działająca w Warszawie i Krakowie.
Od założenia w 2004 roku, nieprzerwanie rzucamy wyzwanie tradycyjnym praktykom na rynku nieruchomości w Polsce, z zamiarem zmiany oraz poprawienia działania tych usług. Ta chęć ciągłego ulepszania pozostaje z nami do dziś, z ciągłym dążeniem do wyprzedzania konkurencji i dostarczania naszym klientom najlepszych usług.
Hamilton May to licencjonowana agencja nieruchomości i zarządzania. Jesteśmy zrzeszeni w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej oraz sieci biznesowej Aspire.
Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w branży, biuro Hamilton May stało się rozpoznawalną marką na polskim rynku nieruchomości i wyrobiło sobie opinię dzięki profesjonalizmowi i wysokiemu standardowi obsługi klienta. Dzięki temu mamy przywilej pracować z najważniejszymi firmami i ludźmi biznesu w Warszawie i Krakowie.
Poszukujemy młodych energicznych oraz odpowiedzialnych osób do odbycia praktyk w biurze w Warszawie. Praktyki będą odbywać się w okiem doświadczonych pracowników.

Główne zadania:
• pomoc w administracyjnych zadaniach biura sprzedaży,
• archiwizacja i obrót dokumentami (skanowanie, nadawanie etc.),
• kontrola jakości opisów ofert nieruchomości,
• raportowanie zadań.

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ramach praktyk,
• pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
• wsparcie doświadczonych agentów,
• możliwość poznania funkcjonowania biura nieruchomości oraz pracy wewnętrznej agentów,
• możliwość dostosowania godzin pracy do grafiku zajęć na uczelni.

CV prosimy wysyłać poprzez formularz. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania:

• status studenta kierunku związanego z nieruchomościami,

• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,

• wysokie kompetencje językowe i kultura osobista,

• umiejętność organizacji samodzielnej pracy,

• dokładność, skrupulatność,

• znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym.