Praktyki translatorskie j. niemiecki - praca zdalna

Heliotec

Regnów, 96-232 , łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lubisz języki obce. Chciałbyś/Chciałabyś sprawdzić się w roli tłumacza i udoskonalić swój warsztat. Zgłoś się do nas.

Na potrzeby realizacji planowanego projektu, poszukujemy kreatywnych osób posiadających umiejętności tłumaczenia z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski.
Praktyki mają charakter bezpłatny. Praca wykonywana jest zdalnie na zasadzie home office.

Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych praktyk polegających na nauce wykonywania tłumaczeń i prac pomocniczych związanych z edycją i formatowaniem tekstu. Jeśli chcesz zdobyć udokumentowane doświadczenie w roli tłumacza - jest to oferta dla Ciebie. Praca kilka-kilkanaście godzin w tygodniu. Możliwość wykonywania pracy zdalnie.

Wymagania

- kreatywność, energiczność oraz inicjatywa
- umiejętność poprawnego pisania
- podstawowa obsługa pakietów biurowych

Prezentacja firmy

Heliotec to przyjazna środowisku firma specjalizująca się w produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa