Praktyki- prace administracyjne/copywriting

MIW

00-640 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działalności Biuro Tłumaczeń MIW poszukuje do biura w centrum Warszawy praktykanta. Marzymy o bardzo dokładnej, zaangażowanej, preferującej dynamiczne środowisko pracy osobie, która pracy z ludźmi się nie boi. Praktyki trwać będą 3 miesiące i dotyczyć będą stanowiska:

Asystent/ka Biura Tłumaczeń

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy możliwość nauczenia się następujących obowiązków:

• wystawianie zleceń i nadzór nad ich realizacją,

• kontakt z podwykonawcami i klientami w zakresie realizacji zleceń,

• obsługa administracyjna biura i koordynacja obiegu korespondencji,

• ewidencjonowanie zleceń, wystawianie faktur, przygotowywanie zestawień i raportów,

• pisanie artykułów tematycznych sprofilowanych na pozycjonowanie stron internetowych.

Proponujemy:

• możliwość rozwijania umiejętności handlowych i negocjacyjnych,

• możliwość zapoznania się z podstawowymi zagadnieniami administracji biurowej,

• możliwość odbycia cyklu szkoleń on-line z umiejętności biznesowych,

a jeśli sprawdzisz się na stanowisku:

• możliwość dofinansowania kursu Business English,

• pracę w atrakcyjnej lokalizacji,

• dynamiczne środowisko pracy, możliwość rozwoju (odpowiedzialność za większe obszary działania),

• pracę w młodym zespole, stałe wynagrodzenie + premie miesięczne zależne od wyników pracy.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie wyższe (preferowani studenci w trakcie magisterskich studiów zaocznych na kierunkach administracja, rachunkowość),

• dyspozycyjność w godzinach pracy biura,

• podstawowa znajomość pakietu MS Office (szczególnie umiejętność pracy z MS Word, MS Excel),

• łatwość w pisaniu i redagowaniu pism oraz tekstów,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• mile widziana znajomość środowiska internetowego, bezwzrokowe pisane na komputerze, umiejętność obsługi urządzeń biurowych (skaner, drukarka).

a ponadto:

• zaangażowanie w realizację zadań, inicjatywa i wytrwałość w działaniu,

• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami i podwykonawcami,

• budowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez płynną, poprawną i precyzyjną komunikację,

• zdolności analityczne i umiejętność poszukiwania rozwiązań,

• samodzielne podejmowanie decyzji i efektywne organizowanie własnej pracy,

• dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań (odpowiedzialność, terminowość, dokładność),

• elastyczność i kreatywne poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu.

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń MIW zajmuje się przekładem ustnym i pisemnym na wszystki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa