Praktyki na stanowisku redaktor portalu turystycznego

Valdanos

Zalesie Górne, 05-540, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praktyka eksternistyczna - na odległość (praca zdalna w domu)

Zadania praktykanta:

  • Zbieranie danych i informacji na temat regionów turystycznych Polski i świata
  • Opracowywanie tekstów na temat miejscowości, regionów i atrakcji turystycznych
  • Pisanie artykułów o tematyce ogólnoturystycznej
  • Redagowanie tekstów
  • Wyszukiwanie informacji w Internecie o tematyce turystycznej

Praktyka jest bezpłatna.

Oferujemy:

  • Możliwość odbycia bezpłanych praktyk studenckich w wymiarze czasu od 4 do 12 tygodni (a także w systemie godzinowym, w dłuższym okresie)
  • Praktyki w trybie eksternistycznym - na odległość (praca zdalna)
  • Możliwość zdobycia niezbędnego na rynku pracy doświadczenia zawodowego
  • Możliwość pracy przy projekcie dofinansowanym z Unii Europejskiej, zapoznania się ze specyfiką realizacji tego typu projektu
  • Możliwość weryfikacji i praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej na uczelni
  • Pomoc w sporządzeniu raportu z praktyk na uczelnię, w tym udzielenie niezbędnych informacji
  • Certyfikat ukończenia praktyk i opinię opiekuna praktyk po ich zakończeniu, na życzenie listy referencyjne
  • Możliwość zaprezentowania swojej pracy w powstający innowacyjnym portalu turystycznym
  • Z najlepszymi rozważymy możliwość nawiązania stałej współpracy

Wymagania

Umiejętność pisania poprawną polszczyzną
Wiedza z zakresu geografii i turystyki
Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
Inwencja twórcza
Zaangażowanie i nastawienie na działanie
Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

Prezentacja firmy

Firma prowadzi portal społecznościowo - turystyczny dofinansowany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
4-16 tygodni
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja