Praktyki dla studentów informatyki

F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma informatyczna F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. oferuje praktyki i staże dla studentów na stanowiskach:

* PHP Developer (wymagana znajomość PHP5 OOP, MySQL/PostgreSQL, MVC),

* Front-end Developer (wymagana znajomość HTML5, CSS, JavaScript/jQuery, WordPress lub Joomla),

* Programista aplikacji mobilnych (wymagane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android lub iOS oraz znajomość Java ME),

* Administrator systemu (znajomość Linux).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz o podanie informacji o wybranym stanowisku.

Wymagania

* Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z klientem zagranicznym),
* Przygotowanie kierunkowe, adekwatne do stanowiska.

Prezentacja firmy

e-Commerce Business Development <br/>Webdesign <br/>Web Content Developm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy