Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewicz serdecznie zaprasza osoby zainteresowane odbyciem bezpłatnej praktyki w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego do złożenia CV oraz listu motywacyjnego.

Osoba przyjęta na praktykę będzie odpowiedzialna za przygotowanie i weryfikację dokumentacji księgowej na potrzeby KPiR oraz pełnej rachunkowości, wprowadzanie danych do systemu komputerowego pod nadzorem księgowej. Do obowiązków będzie należało również przygotowanie opinii z zakresu prawa podatkowego oraz z zakresu ZUS.

Mile widziana znajomość rachunkowości organizacji pozarządowych oraz prawa podatkowego w tym obszarze.

Zapewniamy miła atmosferę i intensywną, praktyczną naukę.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

Wymagania

Zapraszamy do składania aplikacji studentów po trzecim roku studiów na kierunku rachunkowość.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa