Praktykant z językiem niemieckim w Agencji Pracy Tymczasowej

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji pracowników zagranicę.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu, poszukujemy osoby chcącej wesprzeć nas zespół. Oferujemy współpracę w ramach stanowiska:
Miejsce pracy: Wrocław

Pragniesz uzupełnić zdobytą w trakcie studiów wiedzę o praktyczne umiejętności?

Chcesz realizować z nami swoje pasje i zainteresowania?

Jesteś osobą otwartą i pozytywną, która lubi pracę w miłej atmosferze w młodym zespole?

Rozpocznij swoją karierę zawodową! Dołącz do nas!

Nasi Praktykanci otrzymują możliwość realizacji wielu ciekawych zadań:

- kreatywne pozyskiwanie nowych pracowników,

- redagowanie i umieszczanie ogłoszeń o pracy w mediach,

- wstępne wywiady telefoniczne z potencjalnymi kandydatami,

- uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych,

- bieżące wsparcie specjalistów ds. rekrutacji.

Wymagania

Poszukiwany/Poszukiwana!

- student/ka studiów wyższych lub absolwent/ka z dobrą znajomością języka niemieckiego

-dyspozycyjny/a w dowolnie wybrane 3/4 dni w tygodniu,

- znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy naszym Praktykantom?

- możliwość poznania specyfiki branży,

- zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy,

- realizację własnych pomysłów,

- pracę w przyjaznym zespole oraz pomoc doświadczonych konsultantów,

- referencje po ukończeniu praktyk

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja