praktykant z językiem angielskim

Godmother Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Godmother Sp. z o.o. - Firma szkoleniowa działająca w branży edukacyjnej z siedzibą w Poznaniu, poszukuje na stanowisko praktykant/asystent trenera.

Twoimi obowiązkami będą:
- tłumaczenia prostych tekstów z polskiego na angielski
- obsługa firmowego profilu na facebooku
- gromadzenie informacji dostępnych w internecie na zadane tematy
- tworzenie prostych grafik (obrazek + edycja + napis)
- pisanie artykułów

Wymagania:
- brak wymagań co do wieku/etapu edukacji
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość programu do edycji zdjęć, zmysł estetyczny
- własny komputer
- lekkie pióro

Oferujemy:
- rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
- możliwość własnego wkładu w rozwój małej firmy
- zdobycie wiedzy na temat organizacji szkoleń, tworzenia kampanii reklamowych oraz kampanii produktowych
- świetną atmosferę
- możliwość (po ustaleniu obowiązków) części pracy zdalnie
- bardzo elastyczne godziny

By się do nas zgłosić:

Nie wysyłaj CV, nie będziemy go czytać. Napisz do nas na adres godmother[at]godmother.pl w tytule wiadomości pisząc PRAKTYKI.
W treści wiadomości napisz:

1. Co Ci się najbardziej podoba na naszej stronie. Co byś poprawił/a. (Tak, adres nie jest wprost podany w ogłoszeniu, musisz sam/a znaleźć).
2. Dlaczego chcesz pracować w tej firmie.
3. Co potrafisz. Poważnie.
4. Pokaż coś co zrobiłeś samodzielnie. Z czego jesteś dumna/y.

Pozdrawiam aplikujących!

Prezentacja firmy

Godmother Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa