Praktykant z j.francuskim

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie do naszego działu rekrutacji zagranicznych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

(Dział Obsługi Klientów Zagranicznych - Francja – praktyka bezpłatna)

Lokalizacja: Kraków
Numer referencyjny: PDF/06/14FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Wsparcie działu Obsługi Klientów Zagranicznych Francja w bieżących projektach z obszaru HR :
• pomoc w pracach administracyjno – biurowych,
• zamieszczanie ogłoszeń,
• informowanie kandydatów na temat aktualnych ofert pracy,
• tłumaczenia CV z języka polskiego na język francuski.

WYMAGANIA:
• znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,
• absolwent lub student studiów zaocznych,
• bardzo dobra znajomość MS Office,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• zaangażowanie i motywacja do nauki i rozwoju zawodowego,
• dokładność,
• umiejętność pracy zespołowej.

OFERUJEMY:
• przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
• możliwość nauki i rozwoju,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego umożliwiającego rozwój kariery zawodowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.