Praktykant w kancelarii prawnej - prawo podatkowe

Doradcy Podatkowi Sp. j.

Kraków, 31-061, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Czyż Łabno Wojtowicz-Janicka doradcy podatkowi radcowie prawni spółka jawna poszukuje kandydatów na bezpłatną praktykę miesięczną.

Praktykant zostanie zaangażowany w pracę kancelarii w obszarze doradztwa podatkowego i prawnego oraz prowadzenia postępowań podatkowych i sądowych.

Po zakończeniu praktyki istnieje możliwość podjęcia stałej, odpłatnej współpracy.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

- status studenta studiów prawniczych,

- zainteresowanie prawem podatkowym,

- dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 80 godzin w miesiącu.

Prezentacja firmy

Kancelaria Czyż Łabno Wojtowicz-Janicka doradcy podatkowi radcowie prawn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura