Praktykant w Dziale Księgowości

Sklepy Komfort S.A.

Łódź, łódzkie

Obecnie do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • gromadzenie, sprawdzanie i porządkowanie dokumentacji,
  • wsparcie w rozliczaniu sklepów,
  • wystawianie faktur,
  • prace administracyjno-biurowe.

Oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta,
  • znajomości pakietu Office – w szczególności Excela,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • zdolności zwracania uwagi na szczegóły,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas bezpłatnych praktyk,
  • możliwość przejścia na płatny staż po miesiącu praktyk,
  • elastyczny harmonogram praktyk (25 godz. w tygodniu).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.