PRAKTYKANT W DZIALE KADR I PŁAC

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania, jakie możemy zaproponować:

• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,

• Tworzenie, uzupełnianie teczek osobowych,

• Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym,

• Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy,

• Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

• Archiwizowanie dokumentacji,

• Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych.

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy (minimum 30 godzin praktyki w tygodniu),

• System szkoleń wewnętrznych,

• Współpracę z doświadczonymi Specjalistami ds. kadr i płac,

• Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń,

• Referencje po odbyciu praktyk,

• Praktyki płatne.

Dołącz do nas, jeśli:

• Interesujesz się problematyką Kadr i Płac – twardym HR,

• Jesteś dyspozycyjny min. 30 godziny w tygodniu,

• Jesteś skrupulatny i dokładny,

• Chcesz odbyć 3 miesięczne praktyki w międzynarodowej firmie,

• Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

• Cechuje Cię dobra organizacja własnej pracy,

• Jesteś otwarty na doświadczenia i chęci nauki.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.