Praktykant w dziale Fotograficznym

Portal dlaStudenta.pl

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję, jaką jest fotografia, to po opanowaniu fotografii klubowej, koncertowej i szeroko pojętego reportażu żadne zdjęcia nie będą stanowiły problemu dla Ciebie. Dzięki praktykom w dlaStudenta.pl nauczysz się pracować z aparatem w ciemnych pomieszczeniach, przy słabym świetle, co zaowocuje doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości!

Co oferujemy:

- Ciekawe i rozwojowe stanowisko
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Możliwość darmowych wejść na eventy
- Dającą satysfakcję praktykę w młodym, ambitnym zespole
- Dla najbardziej aktywnych formę wynagrodzenia niefinansowego

Uwagi:
Praktyki trwają 1,2 lub 3 miesiące, są bezpłatne i mogą odbywać się w jednym lub kilku lokalnych wydaniach naszych serwisów, tj.:

Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra.

Zainteresowane współpracą osoby prosimy o nadesłanie:

1. CV ze zdjęciem i klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2. Minimum 10 zdjęć o szerokości 640 px (ok.150 kb / jedno zdjęcie). Dopuszczalna tematyka zdjęć to ludzie, koncerty, imprezy klubowe, nocna fotografia.

3. W tytule wiadomości nr ref.: Foto/04/10/MIASTO. Zamiast MIASTO należy wpisać jedno z wydań lokalnych.

na adres:

rekrutacja[at]dlastudenta.pl

Wymagania

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Wykonywanie fotorelacji z wydarzeń klubowych, kulturalnych, muzycznych i innych
- Promocja marki dlaStudenta.pl podczas eventów

Oczekiwania wobec kandydatów:

- Posiadanie własnego sprzętu fotograficznego
- Podstawowe zdolności obróbki zdjęć
- Zdolności organizacyjne, kreatywność
- Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
- Samodzielność, zdyscyplinowanie
- Umiejętność zarządzania czasem
- Posiadanie dostępu do Internetu

Prezentacja firmy

W czerwcu 2003 roku zapadła decyzja o utworzeniu portalu internet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2010
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta