Praktykant w dziale Fotograficznym

Portal dlaStudenta.pl

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lider wśród portali internetowych skierowanych do młodych ludzi - Mind Media Sp. z.o.o. wydawca dlaStudenta pl oraz dlaMaturzysty pl - poszukuje osób na stanowisko:

Chcesz połączyć studiowanie z praktykami? Nie ma problemu – w dlaStudenta.pl odbywasz praktyki tylko wieczorami i w weekendy, cały tydzień jest wolny!

Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję, jaką jest fotografia, to po opanowaniu fotografii klubowej, koncertowej i szeroko pojętego reportażu żadne zdjęcia nie będą stanowiły problemu dla Ciebie. Dzięki praktykom w dlaStudenta.pl nauczysz się pracować z aparatem w ciemnych pomieszczeniach, przy słabym świetle, co zaowocuje doświadczeniem, które zaprocentuje w przyszłości!

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Wykonywanie fotorelacji z wydarzeń klubowych (relacje minimum po godzinie 23:00), kulturalnych, sportowych, muzycznych i innych

• Promocja marki dlaStudenta.pl podczas eventów

Co oferujemy:

  • Ciekawe i rozwojowe stanowisko
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość darmowych wejść na eventy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie pozafinansowe
  • Dającą satysfakcję praktykę w młodym, ambitnym zespole

Wymagania

• Posiadanie własnego sprzętu fotograficznego
• Podstawowe zdolności obróbki zdjęć
• Zdolności organizacyjne, kreatywność
• Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
• Samodzielność, zdyscyplinowanie
• Umiejętność zarządzania czasem
• Posiadanie dostępu do Internetu

Uwagi:
Praktyki są bezpłatne, trwają 3 miesiące i mogą być wykonywane zdalnie. Plan pracy będzie można dostosować według potrzeb.

Prezentacja firmy

Wydawcą Portalu Internetowego dlaStudenta.pl oraz dlaMaturzysty.p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo