Praktykant w dziale Controllingu

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• Wprowadzanie danych finansowych w MS Excel,
• Udział w przygotowywaniu raportów, zestawień oraz analiz w MS Excel,
• Udział w tworzeniu założeń do prognoz finansowych,
• Inne bieżące zadania w obszarze Kontrolingu.

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy (minimum 32 godziny praktyki w tygodniu),
• system szkoleń wewnętrznych,
• współpracę z doświadczonymi Specjalistami,
• możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń,
• referencje po odbyciu praktyk

Wymagania:
• student IV lub V roku na kierunku finanse i/lub rachunkowość,
• dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu,
• skrupulatność i dokładność,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość programu MS Excel.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.