Praktykant / Stażysta w firmie badawczej

Pracownia Badań i Doradztwa "Re-Source"

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia Badań i Doradztwa „Re-Source” – firma zajmująca się realizacją badań społecznych i rynkowych – poszukuje praktykantów-stażystów.

Zakres zadań praktykanta / stażysty obejmować będzie pomoc przy: Pomoc przy tworzeniu ofert badawczych, opracowywaniu metodologii badań, realizacji poszczególnych etapów procesu badawczego (zbieranie danych, opracowanie danych, analiza danych, wizualizacja wyników), opracowywaniu raportów końcowych i prezentacji wyników badań.

Decydując się na praktykę w naszej firmie:
- uzyskujesz możliwość odbycia praktyk studenckich wymaganych przez Twoją uczelnię,
- zdobędziesz przydatne doświadczenie w realizacji interesujących i różnorodnych projektów badawczych (ewaluacje, badania społeczne, badania rynku itp.),
- nauczysz się wielu nowych rzeczy związanych z zarządzaniem projektami, prowadzeniem badań, korzystaniem z użytecznych programów komputerowych
- dajesz nam szansę na przekonanie się o Twoich kwalifikacjach i umiejętnościach, co może zaowocować późniejszą współpracą w charakterze pracownika,
- masz pewność, że Twoja praktyka przebiegnie w sympatycznej atmosferze,
- uzyskasz pełne udokumentowanie odbytej praktyki dla swojej uczelni.

Praktyka odbywana jest na podstawie pisemnego skierowania z uczelni do odbycia praktyki w PBD „Re-Source” i w oparciu o umowę podpisaną pomiędzy uczelnią a PBD „Re-Source” (wzór umowy przygotowuje uczelnia) lub na podstawie bezpośredniej umowy ze studentem / absolwentem. Pierwszym etapem rekrutacji na praktyki studenckie jest przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List motywacyjny).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883".

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- statusu studenta / absolwenta
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
- bardzo dobrej znajomości obsługi oprogramowania biurowego (w szczególności MS Excel i MS Word; mile widziana znajomość obsługi programu SPSS),
- umiejętności dobrej organizacji własnej pracy,
- samodzielności w realizowaniu powierzonych zadań,
- mile widziane doświadczenie w realizacji badań rynkowych lub społecznych (praca w charakterze ankietera, realizacja projektów badawczych w ramach studiów itp.)

Prezentacja firmy

Pracownia Badań i Doradztwa „Re-Source” jest firmą oferującą kompleksowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
Do uzgodnienia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż